HobiToys Hakkımzıda


Firmamız 2015 yılında HOBİ TOYS OYUNCAK VE DIŞ TIC LTD ŞTİ olarak KOSGEB destekli kurulmuş olup oyuncak imalatına başlamıştır. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde her yaşta çocuğa hitap etmekteyiz.

Hobi toys, Uluslararası Oyuncak piyasasındaki yenilikleri takip ederek ailelere kaliteli ve sağlıklı ürünler sunmak için çalışır. Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerine yardımcı olmaktadır. Miniklerin hayal gücünün sınırlarını keşfedip genişletme ve onların en yakın yol arkadaşlarından biri olmayı amaçlar.

Hobi toys, CE kalite Standartlarında ve Sağlık Bakanlığı Oyuncak Yönetmeliğine uygun üretim yapmakta çocuk Sağlığına uygun hammadde ve yarı mamul kullanmaktadır.

Hobi toys, plastik enjeksiyon ve şişirme enjeksiyon gibi teknikleri fason olarak yaptırmaktadır. Plastik hammadde kullanımı konusunda da aynı ölçüde geniş bir yelpazeye sahip olmakla birlikte, plastiği çok farklı evrelerde geçirerek çocuklarımızın beğenisine sunmaktadır.

Oyuncak imalatının dışındaki alanlarda da üretimimiz mevcuttur. Yurtiçindeki müşteri ağımız , yerel hipermarketler ve oyuncak toptancılarıdır. İmalatının yapmış olduğumuz ürünlerimizin bütün kalıpları yine bünyemizde imal edilmektedir.

Hobitoys oyuncak olarak, yeniliklere açık olmak, yatırımları bu doğrultuda gerçekleştirmek ve kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak öncelikli hedefimizdir.
DETAYLI BİLGİ ve SİPARİŞ İÇİN

Bizimle iletişime geçerek yeni modeller ve fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

Top